KONTAKT

Mazowiecki Teatr Muzyczny imienia Jana Kiepury w Warszawie
Biuro
ul. Goplańska 42
02-954 Warszawa

SEKRETARIAT

tel.: 22 896 00 00
biuro@mteatr.pl


 

REZERWACJE BILETÓW
tel.: 22 896 00 10
bow@mteatr.pl

KASA 
Bielańska Scena Kameralna

ul. Żeromskiego 29,
01-882 Warszawa

tel.: 22 243 54 84
kasa.bsk@mteatr.pl

 


 

DYREKCJA

p.o. Dyrektora
Iwona Wujastyk

tel.: 22 896 00 00
dyrektor@mteatr.pl

 


 

KIEROWNIK ARTYSTYCZNY

Jakub Milewski

tel.: 22 896 00 10
kom.: 784 993 662
jakub.milewski@mteatr.pl

 


 

DZIAŁ FINANSÓW I KSIĘGOWOŚCI

Główna Księgowa
Anna Świerczyńska

tel. 22 896 00 00
anna.swierczynska@mteatr.pl

Starszy Specjalista
Marlena Cesarczyk

tel. 22 896 00 00

 


 

DZIAŁ ORGANIZACJI I KADR

Kierownik
Dorota Pietrzak-Rybacka 

tel.: 22 896 00 00 
kom.: 784 997 221 
dorota.pietrzak-rybacka@mteatr.pl

 


 

DZIAŁ MARKETINGU I ORGANIZACJI WIDOWNI

Kierownik
Rafał Ząbek

tel.: 22 896 00 10
kom.: 604 492 592
rafal.zabek@mteatr.pl

Specjalista
Wiktor Jasionowski

tel.: 22 896 00 10
kom.: 608 024 094
wiktor.jasionowski@mteatr.pl

Specjalista
Łukasz Kłobuchowski

tel.: 22 896 00 10
lukasz.klobuchowski@mteatr.pl

Specjalista
Agnieszka Koper

tel.: 22 243 54 84
kom.: 795 127 921
kasa.bsk@mteatr.pl

 


 

DZIAŁ PRODUKCJI I KOORDYNACJI

p.o. Kierownika
Jakub Milewski

tel.: 22 896 00 10
kom.: 784 993 662
jakub.milewski@mteatr.pl

Specjalista
Klaudia Szkaradek

tel.: 22 896 00 10
kom.: 600 812 563
klaudia.szkaradek@mteatr.pl

Specjalista
Katarzyna Wocial

tel.: 22 896 00 10
kom.: 668 572 005
katarzyna.wocial@mteatr.pl

 


 

DZIAŁ ADMINISTRACJI I TECHNIKI

Kierownik
Iwona Marcinkowska

tel.: 22 896 00 00
kom.: 662 051 745
iwona.marcinkowska@mteatr.pl

 

 


Jednostka organizacyjna Samorządu Województwa Mazowieckiego

logotypclaim_czerony_pl_

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Twitter