XI Gala Teatralnych Nagród Muzycznych

XI Gala Teatralnych Nagród Muzycznych

24.06.2017 r. godz. 17:00

Sala Koncertowa Filharmonii Narodowej w Warszawie

Bilety: 50 PLN, 80 PLN, 100 PLN,

Kup Bilet

 Na zakończenie sezonu artystycznego 2016/2017 zapraszamy Państwa na niezwykłe wydarzenie do Filharmonii Narodowej w Warszawie – uroczystą Galę XI Edycji Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury.

Organizowana od lat przez Mazowiecki Teatr Muzyczny imienia Jana Kiepury w Warszawie Gala przyznania tych nagród jest jedynym w Polsce wydarzeniem skupiającym całe środowisko teatrów muzycznych w naszym kraju.

Tego wieczora poznamy laureatów, wyłonionych spośród nominowanych przez wszystkie teatry muzyczne w Polsce, w 18 kategoriach.

Dowiemy się m.in., kto w mijającym sezonie artystycznym był najlepszą wokalistką i wokalistą, kto najlepszym tancerzem oraz jaki spektakl zdobył największe uznanie w oczach kapituły TNM-ów:

Jacka Bonieckiego, prof. Ryszarda Karczykowskiego, prof. Izabeli Kłosińskiej, Tatiany Kwiatkowskiej, Andrzeja Pągowskiego, Zofii Rudnickiej, Jana Szurmieja oraz Iwony Wujastyk – Dyrektora Mazowieckiego Teatru Muzycznego imienia Jana Kiepury w Warszawie.

Na zakończenie Gali zapraszamy na koncert Sławka Uniatowskiego wraz z Chopin University Big Band pod dyrekcją Piotra Kostrzewy!

Kategoria:

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Twitter