Oferta pracy: Pracownik Techniczny w Dziale Administracji i Techniki

Mazowiecki Teatr Muzyczny imienia Jana Kiepury w Warszawie poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik Techniczny w Dziale Administracji i Techniki

ZAKRES ZADAŃ:

  • obsługa techniczna (w tym również transport, montaż i demontaż scenografii) prób, spektakli, wydarzeń repertuarowych oraz pozarepertuarowych wystawianych przez Teatr,
  • konserwacja, bieżące naprawy i usuwanie usterek scenografii,
  • pomoc przy wykonywaniu scenografii do nowych spektakli,
  • budowanie prostych elementów scenograficznych,
  • prowadzenie magazynu Teatru,
  • opieka nad sprzętem technicznym należącym do Teatru (zgłaszanie usterek, usuwanie prostych usterek),
  • zaopatrzenie,
  • prace porządkowe na terenie siedziby Teatru i magazynu oraz sal widowiskowych.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w instytucji kultury lub przy organizacji wydarzeń artystycznych,
  • prawo jazdy kat. B.,
  • uprawnienia elektryczne
  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości,
  • wykształcenie min. średnie,
  • bardzo dobra organizacja pracy, dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę, 1/1 etatu
  • odpowiedzialną pracę w instytucji kultury o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • ciekawą i dynamiczną pracę w młodym i ambitnym zespole.

ZGŁOSZENIA

CV oraz list motywacyjny należy przesyłać na adres biuro@mteatr.pl z dopiskiem: „Rekrutacja Dział Administracji i Techniki” do dnia 20 lipca 2018 r. roku.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji  procesu  rekrutacyjnego na stanowisko pracownik techniczny, ogłoszonego w dniu 3 lipca 2018 r. i prowadzonego przez Mazowiecki Teatr Muzyczny imienia Jana Kiepury
w Warszawie. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.”

Klauzula dodatkowa (nie obowiązkowa)

„Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Mazowiecki Teatr Muzyczny imienia Jana Kiepury w Warszawie.”

Proszę o zapoznanie się z klauzula informacyjną, której treść dostępna jest w linku: klauzula_informacyjna

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Twitter