Komunikat

Szanowni Państwo, w związku z komunikatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, jak również Zarządu Województwa Mazowieckiego, uprzejmie informujemy, że w związku z podejmowaniem działań zapobiegającym rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 (Coronavirus) Mazowiecki (...)

Zobacz więcej

Wesoła wdówka już 8 i 9 maja

Zabawna i pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji historia bogatej wdowy Hanny Glawari, o której zainteresowanie i rękę toczy się skomplikowana gra. Wśród pokrętnych intryg, nieporozumień i niedopowiedzeń klucz do serca tytułowej (...)

Zobacz więcej

OPOWIEŚĆ FAMILIJNA

Awantura w mollDurze

Komedia muzyczna dla całej rodziny „Awantura w mollDurze” przy okazji zabawnej fabuły prezentuje charakterystyczne style muzyczne i instrumenty, powiązane z poszczególnymi postaciami, dzięki czemu uczy historii muzyki i oswaja widzów (...)

Zobacz więcej

Z TEATRU Czytaj wszystkie aktualności Arrow

27 Mar 2020

Międzynarodowy Dzień Teatru 2020

27 marca obchodzimy Międzynardowy Dzień Teatru. W tym roku, to szczególny czas, w którym twórcą teatralnym życzymy wielu ciekawych i fascynujących pomysłów, kóre już niebawem będą mogli zrealizować na scenie naszego i nie tylko naszego teatru. Państwu, naszym Widzom, życzymy przede wszystkim zdrowia, wytwałości i hartu ducha, a przede wszystkim tego, abyśmy w niedalekiej przyłości mogli Państwa gościć w Mazowieckim Teatrze Muzycznym. Międzynarodowy Dzień Teatru obchodzony jest od prawie sześćdziesięciu lat. Święto zostało ustanowione w 1961 roku z inicjatywy Międzynarodowego Instytutu Teatralnego na pamiątkę inauguracji w Paryżu, 27 marca 1957 roku, Teatru Narodów – festiwalu, podczas którego spotkały się zespoły z obu stron (...)

Czytaj dalej Arrow
26 Mar 2020

Zagadki muzyczne. Zapraszamy do udziału w konkursie.

W związku z akcją #zostanwdomu Mazowiecki Teatr Muzyczny zaprasza do zabawy, którą rozpoczęliśmy na naszym fanpage pod nazwą #wytezsluch. Co (...)

Czytaj dalej Arrow
18 Mar 2020

Ogłoszenie konkursu XIV Edycji Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury

16 marca 2020 roku rozpoczął się pierwszy etap XIV edycji konkursu TEATRALNE NAGRODY MUZYCZNE IM. JANA KIEPURY. Zamierzeniem organizatora tego wyjątkowego konkursu jest prezentowanie (...)

Czytaj dalej Arrow

NASZE PROJEKTY Zobacz spis wydarzeń Arrow