OPOWIEŚĆ FAMILIJNA

Awantura w mollDurze

Komedia muzyczna dla całej rodziny „Awantura w mollDurze” przy okazji zabawnej fabuły prezentuje charakterystyczne style muzyczne i instrumenty, powiązane z poszczególnymi postaciami, dzięki czemu uczy historii muzyki i oswaja widzów (...)

Zobacz więcej

PREMIERA

JAK SIĘ KOCHAMY W DOMU?

Jedna kamienica, trzy historie o nas. Trzy historie o poczuciu samotności i potrzebie bliskości – dwóch biegunach, które na przemian przyciągają się i odpychają. Trochę śmiesznie, trochę dramatycznie – jak (...)

Zobacz więcej

ZAKOCHANI W OPERETCE

„Zakochani w operetce” to szczególny cykl widowisk, którymi uczcimy jubileusz teatru, podkreślając jego oddanie gatunkowi operetkowemu. Podczas każdego koncertu wystąpią soliści, balet oraz orkiestra Mazowieckiego Teatru Muzycznego, a także goście specjalni (...)

Zobacz więcej

XV KONCERT NOWOROCZNY ZA NAMI

Podczas XV Koncertu Noworocznego w Filharmoni Narodowej w Warszawie wystąpiły gwiazdy polskich i zagranicznych scen: Grażyna Brodzińska, Katarzyna Mackiewicz, Małgorzata Walewska, Andrzej Lampert, Rafał Siwek oraz Gary Guthman.

Zobacz więcej

Z TEATRU Czytaj wszystkie aktualności Arrow

17 Sty 2020

Walentynkowa premiera "Jak się kochamy w domu?"

Jedna kamienica, trzy historie o nas. Trzy historie o poczuciu samotności i potrzebie bliskości – dwóch biegunach, które na przemian przyciągają się i odpychają. Trochę śmiesznie, trochę dramatycznie – jak w życiu. 14 lutego odbędzie się długo oczekiwana premiera przedstawienia „Jak się kochamy w domu?” w reżyserii Izabelli Bukowskiej-Chądzyńskiej. Sztuka to debiut dramaturgiczny Klaudii Paź, młodej autorki, która obecnie kończy scenariopisarstwo w AMA Film Academy w Krakowie.

Czytaj dalej Arrow
14 Sty 2020

„Awantura w mollDurze” w Mazowieckim Teatrze Muzycznym

Mazowiecki Teatr Muzyczny zaprasza na komedię muzyczną dla całej rodziny, która poprzez zabawną fabułę prezentuje charakterystyczne style muzyczne i instrumenty, (...)

Czytaj dalej Arrow
13 Sty 2020

"Księżniczka Czardasza" - spektakle 16 i 17 stycznia

Na popularną i bardzo lubianą przez publiczność „Księżniczkę Czardasza” zapraszamy ponownie do gościnnej sali Teatru Palladium 27 i 28 lutego, (...)

Czytaj dalej Arrow

NASZE PROJEKTY Zobacz spis wydarzeń Arrow