KONTAKT

Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury
Biuro
ul. Goplańska 42
02-954 Warszawa

SEKRETARIAT

tel.: 22 896 00 00
biuro@mteatr.pl


 

REZERWACJE BILETÓW/KASA 
Bielańska Scena Kameralna

ul. Żeromskiego 29,
01-882 Warszawa

tel.: 22 243 54 84
kasa.bsk@mteatr.pl


DYREKCJA

Dyrektor
Iwona Wujastyk

tel.: 22 896 00 00
dyrektor@mteatr.pl


Zastępca Dyrektora ds. Administracji i Produkcji
Elżbieta Sielicka

tel.: 22 896 00 00
elzbieta.sielicka@mteatr.pl


KIEROWNIK ARTYSTYCZNY

Jakub Milewski

tel.: 22 243 27 37
jakub.milewski@mteatr.pl


DZIAŁ FINANSÓW I KSIĘGOWOŚCI

tel. 22 896 00 00


DZIAŁ ORGANIZACJI I KADR

Kierownik
Dorota Pietrzak-Rybacka 

tel.: 22 896 00 00
kom.: 784 997 221
dorota.pietrzak-rybacka@mteatr.pl

Specjalista
Angelika Gumińska 

tel.: 22 896 00 00
biuro@mteatr.pl


DZIAŁ MARKETINGU I ORGANIZACJI WIDOWNI

Kierownik
Łukasz Kłobuchowski

tel.: 22 896 00 10
kom.: 694 139 826
lukasz.klobuchowski@mteatr.pl

Specjalista
Agnieszka Koper

tel.: 22 243 54 84
kom.: 795 127 921
kasa.bsk@mteatr.pl

Specjalista
Artur Grudzień

tel.: 22 896 00 10
kom.: 608 024 094
artur.grudzien@mteatr.pl

Główny Specjalista
Marcin Gerwatowski

tel.: 22 896 00 10
tel.: 604 492 592
marcin.gerwatowski@mteatr.pl


DZIAŁ PRODUKCJI I KOORDYNACJI

Kierownik
Katarzyna Wocial

tel.: 22 243 27 37
kom.: 668 572 005
katarzyna.wocial@mteatr.pl

Specjalista ds. Produkcji i Koordynacji
Monika Skomra

tel.: 22 243 27 37
kom.: 600 812 563
monika.skomra@mteatr.pl

Starszy specjalista
Joanna Wojciechowska
tel.: 22 243 27 37
kom.: 609 604 514
joanna.wojciechowska@mteatr.pl


DZIAŁ ADMINISTRACJI I TECHNIKI

Główny specjalista
Iwona Marcinkowska

tel.: 22 243 27 37

Główny Specjalista w Dziale Administracji i Techniki.
Karolina Wysocka

tel.: 609 604 714
karolina.wysocka@mteatr.pl

 

Pracownik Techniczny

Łukasz Skrzypczyk

Pracownik Techniczny

Dariusz Piesio

 


Jednostka organizacyjna Samorządu Województwa Mazowieckiego

logotypclaim_czerony_pl_

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Twitter