KONTAKT

Mazowiecki Teatr Muzyczny imienia Jana Kiepury w Warszawie
Biuro
ul. Goplańska 42
02-954 Warszawa

SEKRETARIAT

tel.: 22 896 00 00
biuro@mteatr.pl


 

REZERWACJE BILETÓW/KASA 
Bielańska Scena Kameralna

ul. Żeromskiego 29,
01-882 Warszawa

tel.: 22 243 54 84
kasa.bsk@mteatr.pl

 


 

DYREKCJA

Dyrektor
Iwona Wujastyk

tel.: 22 896 00 00
dyrektor@mteatr.pl

 


 

KIEROWNIK ARTYSTYCZNY

Jakub Milewski

tel.: 22 243 27 37
jakub.milewski@mteatr.pl

 


 

DZIAŁ FINANSÓW I KSIĘGOWOŚCI

tel. 22 896 00 00

 


 

DZIAŁ ORGANIZACJI I KADR

Kierownik
Dorota Pietrzak-Rybacka 

tel.: 22 896 00 00 
kom.: 784 997 221 
dorota.pietrzak-rybacka@mteatr.pl

Specjalista
Angelika Gumińska 

tel.: 22 896 00 00 
biuro@mteatr.pl


DZIAŁ MARKETINGU I ORGANIZACJI WIDOWNI

p.o. Kierownika
Łukasz Kłobuchowski

tel.: 22 896 00 10
kom.: 694 139 826
lukasz.klobuchowski@mteatr.pl

Specjalista
Agnieszka Koper

tel.: 22 243 54 84
kom.: 795 127 921
kasa.bsk@mteatr.pl

Główny Specjalista
Marcin Gerwatowski

tel.: 22 896 00 10
marcin.gerwatowski@mteatr.pl

 


 

DZIAŁ PRODUKCJI I KOORDYNACJI

p. o. Kierownika
Katarzyna Wocial

tel.: 22 243 27 37
kom.: 668 572 005
katarzyna.wocial@mteatr.pl

Specjalista ds. Produkcji i Koordynacji
Monika Skomra

tel.: 22 243 27 37
kom.: 600 812 563
monika.skomra@mteatr.pl

 

Starszy specjalista
Joanna Wojciechowska

tel.: 22 243 27 37
kom.: 609 604 514
joanna.wojciechowska@mteatr.pl


 

DZIAŁ ADMINISTRACJI I TECHNIKI

Kierownik
Iwona Marcinkowska

tel.: 22 243 27 37
iwona.marcinkowska@mteatr.pl

Pracownik Techniczny

Łukasz Skrzypczyk

Pracownik Techniczny

Dariusz Piesio

 

 

 


Jednostka organizacyjna Samorządu Województwa Mazowieckiego

logotypclaim_czerony_pl_

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Twitter