KONTAKT

Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury
Biuro
ul. Goplańska 42
02-954 Warszawa

tel.: 22 896 00 00
biuro@mteatr.pl


 

REZERWACJE BILETÓW/KASA 
Bielańska Scena Kameralna

ul. Żeromskiego 29,
01-882 Warszawa

Specjalista

Agnieszka Koper

tel.: 22 243 54 84
kom.: 795 127 921
kasa@mteatr.pl


DYREKCJA

Dyrektor
Iwona Wujastyk

tel.: 22 896 00 00
dyrektor@mteatr.pl


Zastępca Dyrektora ds. Administracji i Inwestycji
Elżbieta Sielicka

tel.: 22 896 00 00
elzbieta.sielicka@mteatr.pl


KIEROWNIK ARTYSTYCZNY

Jakub Milewski

tel.: 22 243 27 37
jakub.milewski@mteatr.pl


DZIAŁ FINANSÓW I KSIĘGOWOŚCI

tel. 22 896 00 00


DZIAŁ ORGANIZACJI I KADR

Kierownik
Dorota Pietrzak-Rybacka 

kom.: 784 997 221
dorota.pietrzak-rybacka@mteatr.pl


DZIAŁ MARKETINGU I ORGANIZACJI WIDOWNI

tel. 22 896 00 10

Kierownik
Łukasz Kłobuchowski

kom.: 694 139 826
lukasz.klobuchowski@mteatr.pl

Starszy Specjalista
Artur Grudzień

kom.: 608 024 094
artur.grudzien@mteatr.pl

Główny Specjalista
Marcin Gerwatowski

kom.: 604 492 592
marcin.gerwatowski@mteatr.pl

Specjalista
Joanna Borkowska

kom.: 668 572 005
joanna.borkowska@mteatr.pl


DZIAŁ PRODUKCJI I KOORDYNACJI

tel.: 22 243 27 37

Kierownik
Katarzyna Wocial

kom.: 698 658 032
katarzyna.wocial@mteatr.pl

Specjalista
Angelika Gumińska

kom.: 669 286 691
angelika.guminska@mteatr.pl

Specjalista
Monika Skomra

kom.: 600 812 563
monika.skomra@mteatr.pl


DZIAŁ ADMINISTRACJI I TECHNIKI

Główny specjalista
Iwona Marcinkowska

kom.: 662 051 745
iwona.marcinkowska@mteatr.pl

Główny Specjalista
Karolina Wysocka

kom.: 609 604 714
karolina.wysocka@mteatr.pl

 


WIELOOSOBOWE STANOWISKO DS. OBSŁUGI TECHNICZNEJ

Koordynator
Dariusz Piesio

kom.: 502 170 061
technika@mteatr.pl

Łukasz Skrzypczyk
Bartłomiej Słonecki

 


Jednostka organizacyjna Samorządu Województwa Mazowieckiego

logotypclaim_czerony_pl_

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Twitter