Walentynkowy recital Doroty Osińskiej – BSK

Walentynkowy recital Doroty Osińskiej – BSK

17 lutego, o godzinie 19:00, zapraszamy na Bielańską Scenę Kameralną na recital Doroty Osińskiej – wyjątkowej wokalistki, której głos i śmiałe interpretacje muzyki poruszają w słuchaczach najgłębsze emocje. Podczas walentynkowego koncertu artystka zaprezentuje zarówno utwory znane i lubiane przez publiczność, jak i nowe, autorskie piosenki, w ciekawych aranżacjach Pawła Steczka, muzyka znanego m.in. z projektu „Button Hackers”. Recital zaskoczy nas zmianami nastrojów, a artystka nie tylko wzruszy, ale też rozbawi słuchaczy barwnymi anegdotami i zachęci ich do wspólnego muzykowania.

Dorota Osińska, jest finalistką II edycji programu TVP „The Voice of Poland”, a jej poruszająca interpretacja utworu „Calling You” zdobyła w Internecie już ponad czternaście milionów wyświetleń. Artystka ma w swoim dorobku cztery solowe albumy: „Idę” (2004 r.), „Kamyk zielony” (2010 r.), „Teraz” (2013 r.) oraz „Dorota Osińska”, wydany w 2018 roku. Dorota Osińska na swoim koncie także setki koncertów i spektakli oraz liczne cenne nagrody muzyczne i teatralne. Miała okazję współpracować z największymi osobowościami świata kultury w Polsce (Włodzimierz Korcz, Jerzy Satanowski, Zygmunt Konieczny, Joanna Szczepkowska) i na świecie (Jose Carreras, Rick Allison).
Osińska od kilkunastu lat jest aktorką warszawskiego Teatru Rampa. W listopadzie ubiegłego roku, w Teatrze Rampa, odbyła się premiera spektaklu „Eva” w reżyserii Joanny Szczepkowskiej, w którym Osińska zagrała rolę legendarnej amerykańskiej piosenkarki – Evy Cassidy. Obecnie artystka pracuje intensywnie nad swoim piątym solowym albumem.

W zapędzonym, oszalałym, pogubionym świecie, warto znaleźć przestrzeń na wzruszenie, szczerą emocję, głębszą refleksję, nawet smutek i łzy, a takie przeżycia gwarantuje każdy koncert Doroty Osińskiej.

Ceny biletów: 40 zł – 60 zł

Rezerwacja biletów
tel.: 22 243 54 84
wt.-pt. 12:00-18:00
kasa.bsk@mteatr.pl

Sprzedaż biletów
BIELAŃSKA SCENA KAMERALNA MAZOWIECKIEGO TEATRU MUZYCZNEGO
ul. Żeromskiego 29, Warszawa
kasa czynna od wt. do pt. w godz. 12:00-18:00
sobota-niedziela na godzinę przed spektaklem
tel.: 22 243 54 84

 

Kategoria:

17 lutego 2019
Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Twitter