Wielka Gala Operetkowa z Okazji Dnia Matki

Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego, ul. Modzelewskiego 59.

26 maja 2016. Godzina 19.00

Kup Bilet

 

Dzień Matki – w ten niezwykły dzień, serdecznie zapraszamy na uroczysty Koncert.
Wielka Gala Operetkowa na Dzień Matki w wykonaniu wybitnych artystów, muzyków ze specjalnym udziałem legendy polskiej sceny operetkowej, Pierwszej Damy Polskiej Sceny Muzycznej – Pani Grażyny Brodzińskiej.
Uroczysta Wielka Gala Operetkowa z Okazji Dnia Matki odbędzie się 26 maja w Studio Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego, ul. Modzelewskiego 59 Warszawa.
Specjalnie dla wszystkich wyjątkowych Mam.
Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury z wielką radością zaprasza do uczestnictwa w wyjątkowym wydarzeniu – w muzycznej podróży do świata najpiękniejszych utworów operetkowych. Najlepszych, najpiękniejszych, niezwykłych, pełnych emocji i pasji jak miłość mamy. Operetkowe przeboje w mistrzowskim wykonaniu.
Koncert ten to wyjątkowy, ekskluzywny sposób na spędzenie magicznego wieczoru
w towarzystwie … Mamy. Zabierz Mamę na Wielką Galę Operetkową. Koncert to muzyczna niespodzianka, uroczysty sposób by powiedzieć każdej mamie – dziękuję!
Utwory pełne emocji, pasji uruchomią wyobraźnię dźwiękami mistrzowskiej muzyki, najznakomitszych kompozytorów i wykonawców.
Gwiazdami wieczoru będą: Alicja Węgorzewska, Kamila Cholewińska-Lendzion, Paweł Skałuba, Tomasz Rak.
Specjalnie dla wszystkich wyjątkowych Gości, Wielką Galę Operetkową z Okazji Dnia Matki uświetni swoją obecnością Grażyna Brodzińska.
Jej pojawienie się na scenie wywołuje dreszcz emocji, a potem burzę oklasków. Potrafi ona, jak nikt inny, wzruszać i bawić, ujmuje nowoczesnością interpretacji i teatralną prostotą, lecz kiedy trzeba zniewala należnym gatunkowi patosem. (B. Kaczyński)
Grażyna Brodzińska (sopran) znakomita śpiewaczka i tancerka. Króluje na scenie i podbija serca publiczności. Perfekcyjna w każdym geście. Prezentując najwyższy kunszt sztuki wokalnej, swoim repertuarem obejmuje zarówno klasykę, musical jak i światowe przeboje z gatunku różnych nurtów muzycznych. Zachwyca widzów głosem, elegancją i temperamentem.
Zagrała wiele pierwszoplanowych ról w operetkach, musicalach i komediach muzycznych, między innymi: Hannę Glawari w operetce pt. „Wesoła wdówka” Franza Lehara, Sylwię Varescu w operetce pt. „Księżniczka Czardasza” Emmericha Kalmana, Hrabinę Zedlau w operetce pt. „Wiedeńska krew” Johanna Straussa, Anninę w operetce pt. „Noc w Wenecji” Johanna Straussa, Perichola w operetce pt. „Perichola” Jakuba Offenbacha, Dolly Galagher Levi w musicalu pt. „Hello Dolly” Jerry Hermana, Elizę Doolitle w musicalu pt. „My Fair Lady” Fredericka Loewe, Dorothy Brock w musicalu pt. „42nd Street” Andrew Lloida Webbera. W Kammeroper w Wiedniu śpiewała partię Eurydyki w operetce Jacques’a Offenbacha pt. „Orfeusz w piekle” oraz partię Zerliny w operze Wolfganga Amadeusza Mozarta pt. „Don Giovanni”. W Teatrze Wielkim w Warszawie śpiewała gościnnie partię Adeli w „Zemście Nietoperza” Johanna Straussa i partię Kasi w operze Macieja Kamieńskiego pt. „Nędza uszczęśliwiona”. Z Adelą z „Zemsty nietoperza” odbyła również tournee śpiewając z ogromnym powodzeniem w wielu teatrach w Niemczech.
Wielka Gala Operetkowa to prawdziwa uczta dla miłośników sztuki wokalnej. Artyści obdarzeni talentem, urodą, pasją sceniczną oczarują Gości. Repertuar złożony z najsławniejszych operetek świata to najpiękniejszy sposób by powiedzieć Kocham Cię mamo!

Zapraszamy już od 18.00! Przygotowaliśmy dla wszystkich wyjątkowych Mam niespodzianki!

Alicja Węgorzewska - Kamila Lendzion Paweł Skałuba - Tomasz Rak (1)

 

 

 

 

 

Kategoria:

26 maja 2016
Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Twitter