„Musical Melodies – Edyta Krzemień & Damian Aleksander” – Scena KOCJANA

„Musical Melodies – Edyta Krzemień & Damian Aleksander” – Scena KOCJANA

16 lutego, o godzinie 19:30, zapraszamy na Scenę KOCJANA, na wyjątkowy wieczór z musicalem przy subtelnych dźwiękach fortepianu. Podczas koncertu „Musical Melodies” zabrzmią najpiękniejsze utwory z popularnych musicali, takich jak: „Upiór w Operze”; „Les Miserables”; „Koty”; „Grease”; „Ghost”; „Czarnoksiężnik z krainy Oz”; „Once”; „West Side Story”; „Blues Brothers”; „Miss Sajgon”, czy „Romeo i Julia”; „Jekyll and Hyde”; „Lalaland”; „Love Never Dies” i „Sister act”.

Wystąpią gwiazdy polskiego teatru muzycznego: Edyta Krzemień oraz Damian Aleksander, których interpretacje znanych utworów zaskakują świeżością i pozostają na długo w pamięci słuchaczy.

KUP BILET

Edyta Krzemień ukończyła z wyróżnieniem Uniwersytet Muzyczny im. Fryderyka Chopina w Warszawie na Wydziale Wokalnym. Debiutowała rolą Christine w musicalu „Upiór w Operze” w Teatrze Muzycznym ROMA. W swoim dorobku artystycznym ma m.in. role Fantyny („Les Miserables”), Johanny („Sweeney Todd”), Kali („Tarzan”), Molly („Ghost: Uwierz w Ducha”), Emmy („Jekyll and Hyde” ), siostry Marii Robert („Zakonnica w przebraniu”).

Damian Aleksander jest aktorem teatralnym, telewizyjnym i dubbingowym, a także reżyserem i wykładowcą akademickim. Ukończył z wyróżnieniem Akademię Muzyczną w Poznaniu na Wydziale Wokalno-Aktorskim. Był finalistą XIX Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu (1998). Od 2000 r. związany był z Teatrem Muzycznym ROMA w Warszawie, gdzie zagrał główne role w takich musicalowych hitach, jak: „Miss Saigon”, „Grease”, „Pięciu braci Moe”, „Koty”, „Les Miserables” czy „Upiór w operze”, w którym za rolę Eryka został nagrodzony potrójną Platynową Płytą. Artysta współpracuje min. z Teatrem Muzycznym w Poznaniu (główna rola w „Jekyll&Hyde” i „Nine”), Gliwickim Teatrem Muzycznym (Fester w „Rodzinie Addamsów”). Wziął udział w blisko stu koncertach musicalowych. Można go zobaczyć w serialach, m.in. w „Zostać Miss”, „Kryminalni”, „Hotel 52”, „Klan”, „Barwy szczęścia” i inne, a także w filmie „Toilet out of Order” M. Bilskiego. Ponadto zrealizował polską wersję serialu popularno-naukowego „Test Case” wraz z Discovery Channel.

Od 2012 r. współpracuje z Operą i Filharmonią Podlaską, gdzie w premierowym wystawieniu musicalu „Korczak” Ch. Williamsa, wcielał się w postać samego Janusza Korczaka. W Operze i Filharmonii Podlaskiej pojawił się też w rolach Upiora z opery oraz Lejzora Wolfa w musicalach „Upiór w operze” A. Lloyda Webbera i „Skrzypek na dachu” J. Bocka.

W sezonie artystycznym 2016-2017 wystąpił i wyreżyserował dwie produkcje: organizowaną przez OiFP Galę Sylwestrową, jak i świąteczny Koncert Kolęd i Pastorałek „Bóg się rodzi” w Kościele Katedralnym św. Michała Archanioła w Łomży (reżyseria tv). Jest inicjatorem i realizatorem widowiska muzycznego „Tribute to Musical” którego zapis audio ukaże się na płycie jeszcze w tym roku. Obecnie gra mecenasa Komarowskiego w najnowszej produkcji OiFP – „Doktor Żywago”.

16 lutego zapowiada się prawdziwa gratka zarówno dla miłośników tradycyjnych, klasycznych musicali, jak i dla wielbicieli współczesnych musicalowych melodii.

Scena KOCJANA, ul. Kocjana 3

Ceny biletów:

  • Do 7 lutego: 40 zł
  • 8–15 lutego: 50 zł
  • 16 lutego (w dniu koncertu): 60 zł

Rezerwacje biletów
tel.: 22 243 54 84
wt.-pt. 12:00-18:00
kasa@mteatr.pl

Sprzedaż biletów

SCENA KOCJANA
ul. Kocjana 3, Warszawa
kasa czynna od pon. do pt. w godz. 9:00-18:00
oraz na godzinę przed spektaklem
tel. 507 794 611

BIELAŃSKA SCENA KAMERALNA MAZOWIECKIEGO TEATRU MUZYCZNEGO
ul. Żeromskiego 29, Warszawa
kasa czynna od wt. do pt. w godz. 12:00-18:00
oraz na godzinę przed spektaklem
tel.: 22 243 54 84

 

KUP BILET

Kategoria:

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Twitter