Poranek: O Kocie w butach przy wesołych nutach – musical – 28.11.2015 r. Bielańska Scena Kameralna – godz. 12.00

Kup bilet Bilety24.pl Kup bilet e-bilet.pl Zarezerwuj tel.: 22 896 00 10 Kup w kasie MTeatru: ul. Żeromskiego 29 Kup w kasie MTeatru: ul. Krakowskie Przedmieście 66

 

Musical ” O Kocie w butach przy wesołych nutach” w wykonaniu Teatru Moich Marzeń z Chorzowa.
Pełna emocji i wzruszeń muzyczna opowieść o najmłodszym synu młynarza- Adamie – który otrzymuje w spadku po zmarłym ojcu czarnego kota. Nie spodziewa się nawet, że dar ten odmieni jego życie. Wyśmiewany w piosence kot nagle zaczyna mówić i co więcej bierze w swoje ręce los opiekuna.
Wspólnie poznają miłość młynarczyka – królewnę Lenę, walczą o jej serce z bogatym Księciuniem i dzielnie stawiają czoła złemu czarnoksiężnikowi Buranowi.
Czy bohaterom uda się odzyskać królewnę z niewoli i odmienić swój los ? Widzowie będą się mogli o tym przekonać biorąc udział w spektaklu, gdzie nie zabraknie miejsca na interakcję z publicznością. Kto wie, może uda się Nam nawet coś wyczarować…?

 

Plakat Kot kadr myszynki kot Kot mysz kot adam

” O Kocie w butach przy wesołych nutach “

“…Wiara czyni cuda- już dobrze to wiecie,

a miłość uskrzydla najpiękniej na świecie …”

Oto jeden z morałów wynikających z barwnego musicalu “O Kocie w butach przy wesołych nutach”, przygotowanego przez Teatr Moich Marzeń z Chorzowa.

Uśmiechnięte twarze, spontaniczne reakcje i prośby naszych najmłodszych Widzów o kolejną bajkę z Ich marzeń dodały nam skrzydeł. Po wspólnej wędrówce u boku Czerwonego Kapturka i sympatycznego wilka dotarliśmy do bram kolejnej przygody, która porusza serca i wyobraźnię.

Najmłodszy syn młynarza- Adam- otrzymuje w spadku po zmarłym ojcu czarnego kota. Starsi bracia pozostawiają Adama na pastwę losu i idą własną drogą.

Pewnego dnia okazuje się, że kot wyśmiewany przez rodzinkę rozśpiewanych myszek (Myszynkę i Myszorka), potrafi mówić…! W dowód wdzięczności za opiekę

nad nim, kot postanawia pomóc swemu opiekunowi i bierze ich wspólny los w swoje “ręce”.

Jednym z niespełnionych marzeń Adama jest poznanie pięknej królewny Leny, która mieszka na zamku wraz ze swoim ojcem- królem Zygmuntem. Spryt i determinacja kota sprawia, że Adam i Lena stają obok siebie. To miłość od pierwszego wejrzenia !

Niestety, król Zygmunt ma już kandydata na męża dla swojej córki- bogatego Księciunia, który nie cieszy się sympatią Leny.

Kolejny dzień z życia Adama i jego kota jest przełomowy. Zły czarnoksiężnik Buran porywa królewnę i więzi w twierdzy na szczycie. Zrozpaczony król Zygmunt prosi o pomoc w odzyskaniu Lenki wszystkich rycerzy i śmiałków w zamian za jej rękę i całe królestwo. To świetna okazja dla Adama, aby udowodnić swoje męstwo przy udziale kociego sprytu. Czy uda się naszym bohaterom odzyskać królewnę z niewoli i odmienić swój los ? Będziecie mogli przekonać się o tym biorąc udział w naszym nowym spektaklu, gdzie nie zabraknie miejsca na interakcję z publicznością. Kto wie, może uda się Wam nawet coś wyczarować…?

“… nie szata zdobi człowieka, nie ważne jak wygląda.

Ważne, co w środku duszy, w sercu nosi człowiek …”

Ta mądrość życiowa trafiła nawet do serca zatwardziałego w swoich poglądach króla Zygmunta. Doskonale można ją rozwinąć podczas zajęć z dziećmi w szkole i nawiązać do otaczającej nas rzeczywistości.

Oprócz wartkiej akcji wynikającej z treści scenariusza i pomysłów reżysera na barwne przedstawienie perypetii Adama i jego kota, usłyszycie kolejny raz piękne piosenki z udziałem naszego zawodowego zespołu aktorskiego. Kogo zachwyciła scenografia i stroje z poprzedniego musicalu, powinien się przygotować na kolejną porcję doznań estetycznych. Nie zabraknie także dreszczyku emocji i wzruszeń…

Kolejny raz przekonaliśmy się, że warto spełniać swoje marzenia, a nieocenioną nagrodą za dążenie przez nas do wyznaczonego celu będą Wasze brawa i uśmiech na twarzy. Tych atrybutów wieńczących każdy spektakl na wysokim poziomie nie może u nas zabraknąć ! Mamy nadzieję, że z niecierpliwością będziecie oczekiwać kolejnego spotkania z Teatrem Moich Marzeń.

Do zobaczenia na spektaklu !

Fragmenty spektaklu są dostępne na kanale You Tube pod adresem

Kategoria:

28 listopada 2015
Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Twitter