Poranek: O małej Syrence w niejednej piosence – Musical – 25.10.2015 r. Bielańska Scena Kameralna – godz. 12.30.

Kup bilet Bilety24.pl Kup bilet e-bilet.pl Zarezerwuj tel.: 22 896 00 10 Kup w kasie MTeatru: ul. Żeromskiego 29 Kup w kasie MTeatru: ul. Krakowskie Przedmieście 66

 

Musical “O małej syrence w niejednej piosence” w wykonaniu Teatru Moich Marzeń z Chorzowa.Pełna muzyki i światła opowieśc o małej syrence Vivien. Widzowie wraz z bohaterami sztuki zawędrują w głębiny oceanu. Poznają tam małą syrenkę Vivien, jej stanowczego ojca- króla Nefryta, zabawnego kraba Szachwarę oraz podstępną wiedźmę Zewlagę. Na brzegu wielkiej wody pojawi się książę Edward, wypatrujący co dnia dziewczyny, która ocaliła mu życie podczas szalejącego sztormu, jego urocza mama- królowa Hortensja oraz niezastąpiony kucharz Fryc wraz z marynarzami.

“O małej syrence w niejednej piosence”

syrenka0
“… Kiedyś przyjdzie taki dzień, że spełni się Twój najpiękniejszy sen.
Teraz nie wiesz jak i gdzie…”

To przesłanie zawarte w jednej z piosenek naszego kolejnego musicalu dedykujemy wszystkim marzycielom ! Twórcy Teatru Moich Marzeń z Chorzowa do takich właśnie się zaliczają.
Nadszedł czas, aby kolejny raz stworzyć bajkę, która pozwoli Wam przenieść się w bezgraniczną krainę fantazji.
Tym razem zawędrujecie wraz z bohaterami naszej sztuki w głębiny oceanu. Poznacie tam małą syrenkę Vivien, jej stanowczego ojca- króla Nefryta, zabawnego kraba Szachwarę oraz podstępną wiedźmę Zewlagę. Na brzegu wielkiej wody pojawi się książę Edward, wypatrujący co dnia dziewczyny, która ocaliła mu życie podczas szalejącego sztormu, jego urocza mama- królowa Hortensja oraz niezastąpiony kucharz Fryc wraz z marynarzami.
Co łączy te wszystkie postaci? Przekonacie się przyjmując nasze zaproszenie na spektakl, a Wasze wzruszenia, uśmiech na twarzy i aplauz będą dopełnieniem tego, co stworzyliśmy z myślą o najmłodszych miłośnikach muzycznego teatru.
Żyjemy obecnie w czasach, kiedy nasze pociechy nie zawsze mogą liczyć na uwagę dorosłych, chcących dotrzymać tempa realiom codziennych zmagań z rzeczywistością… Zdarza się, że odsunięte na dalszy plan dziecko próbuje tego, co nieznane i zakazane. Pragnie poznać inny, czasami zmyślony przez siebie świat. W pewnym momencie wymyka nam się z rąk, a odnaleźć drogę powrotną jest bardzo trudno. Czasami po prostu jej nie ma… Do takiej refleksji zachęcamy wszystkich rodziców i opiekunów, którzy zaszczycą Nas swoją obecnością na spektaklu.

W tym roku mija czwarta rocznica powstania Teatru Moich Marzeń. W ostatnim czasie zebraliśmy pochlebne recenzje w kręgach znawców sztuki i organizatorów festiwali teatralnych, na które jesteśmy regularnie zapraszani.
Najważniejszą jednak siłą, która pomaga nam tworzyć nowe widowiska są entuzjastyczne opinie naszych stałych i nowych widzów, za które jesteśmy bardzo wdzięczni!
Dla szkół, które będą u nas gościć po raz kolejny, proponujemy nieodpłatne warsztaty aktorskie z elementami dykcji, emisji głosu i ruchu scenicznego.

Kolejny raz przekonaliśmy się, że warto marzyć ! Zapraszamy na naszą kolejną bajkę muzyczną !Sprawdźcie, jak daleko tym razem poniosła nas wyobraźnia…!

—————————————————————————————————————————————–

syrenka4 syrenka3 syrenka2

 

obsada:
-Anna Tarnawska
-Agnieszka Bednarz
-Agata Kmita
-Magdalena Chrostek
-Błażej Olma
-Jarosław Tyran
-Grzegorz Żyła

scenariusz: Rafał Gołąbowski

reżyseria: Ewelina Gołąbowska

kostiumy: Elżbieta Żelezik, Joanna Cupriak, Ewelina Gołąbowska,

rekwizyty, maski :Elżbieta Żelezik , Weronika Tabaka

muzyka, teksty piosenek: Rafał Gołąbowski

aranżacje, mastering: Krzysztof Pająk

gitary: Jacek Przydryga, Rafał Gołąbowski

koncertina: Marek Wikliński

skrzypce: Mirosław Walczak

projekt i wykonanie scenografii: Aneta Kurylec, Rafał Gołąbowski

choreografia: Agnieszka Bednarz

 

Film

Kategoria:

25 października 2015
Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Twitter