Krzysztof Antkowiak & Marcin Domurat – Simplefields – recital promujący nową płytę zespołu – 12.12.2015 r. Bielańska Scena Kameralna – godz. 18.00

Kup bilet Bilety24.pl Kup bilet e-bilet.pl Zarezerwuj tel.: 22 896 00 10 Kup w kasie MTeatru: ul. Żeromskiego 29 Kup w kasie MTeatru: ul. Krakowskie Przedmieście 66

 

SIMPLEFIELDS to projekt Krzysztofa Antkowiaka i Marcina Domurata.
Każdy z koncertów projektu Simplefields odnosi się do dwóch zmysłów odbiorcy: słuchu i wzroku. Kompozycje muzyczne autorstwa duetu, w połączeniu z wizualizacjami opartymi na zapomnianych filmach, gwarantują podróż w niezwykły świat doznań i wysmakowanych dźwięków.

 

simplefields

simplefield simplefield1

 

 

Krzysztof Antkowiak

Pianista, wokalista, kompozytor, producent.

Urodzony w 1973 roku, zadebiutował już w wieku trzynastu lat wygrywając konkurs Festiwalu Piosenki Dziecięcej w Koninie. Dwa lata później zdobył Nagrodę Publiczności na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu wykonując piosenkę “Zakazany Owoc” autorstwa Krzesimira Dębskiego i Jacka Cygana. LP “Zakazany Owoc” zdobył status złotej płyty i złotej kasety.

W dorosłym życiu współpracował między innymi z Grzegorzem Ciechowskim, Edytą Górniak, Justyną Steczkowską.  W 1997 nagrał płytę “Delfin”, której producentem byl Grzegorz Ciechowski. Współpraca z Edytą Górniak zaowocowala nagraniem w duecie piosenki “Pada Śnieg”, ktora ukazała się na płycie “Dotyk” – debiutanckim albumie artystki.

Przez 7 lat 2003-2010 był wokalistą zespołu Drum Machina, z którym wystepował w kraju i za granicą. Zarówno w tym projekcie jak i jako artysta solowy Krzysztof Antkowiak ma na koncie ponad tysiąc koncertów w kraju i za granicą – w Europie, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Obecnie, wraz z Marcinem Domuratem, współtworzy projekt Simplefields.

Marcin Domurat

Autor tekstów,  gitarzysta,  producent muzyczny,  reprezentant rocznika 1980. Ukończył kulturoznawstwo na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Swoją muzyczną przygodę rozpoczął jako chłopak z kluczem  na szyi,  od podwórkowej gry na gitarze.  Kiedy pojawiły się w Polsce pierwsze 16-bitowe  komputery zainteresował się procesem rejestracji  dźwięku. Przez lata udało mu się zdefiniować i zgromadzić bibliotekę brzmień oraz sampli. Po latach doświadczenia te wykorzystał  przy produkcji debiutanckiej  płyty   Simplefields.

Entuzjasta twórczości Charlesa Bukowskiego, w całości odpowiedzialny za stronę liryczną albumu „Dirt on TV”.

W życiu  poświęcał się różnorakim zajęciom (również na emigracji) nigdy jednak nie przestawał tworzyć.  Inspiracje czerpał min. jako  listonosz,  barman, ogrodnik, sprzedawca w sklepie płytowym czy  pracownik korporacji.

 

Kategoria:

12 grudnia 2015
Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Twitter