Waldemar Malicki urodzinowo… – XIV Urodziny Teatru – BSK

Waldemar Malicki urodzinowo… – XIV Urodziny Teatru – BSK

Swoje XIV urodziny Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury uczci wyjątkowym koncertem na Bielańskiej Scenie Kameralnej, pt. „Waldemar Malicki urodzinowo… XIV urodziny Mazowieckiego Teatru Muzycznego”. Na wydarzenie zapraszamy 24 kwietnia, na godzinę 19:00.

W tym świątecznym spotkaniu muzycznym weźmie udział Waldemar Malicki, popularny pianista, którego wszechstronność talentu pozwala na wyjątkowe, rzadko spotykane zabiegi klawiaturowe. Jest kochany przez publiczność, z którą błyskawicznie nawiązuje bliski kontakt. Urodzinowy koncert na Bielańskiej Scenie Kameralnej, jak wszystkie wydarzenia z udziałem Waldemara Malickiego, będzie połączeniem wirtuozerii muzycznej i słownej. Gwarantujemy humor, zaskoczenie i delikatną pikanterię, a wszystko okraszone błyskotliwą elegancją. Mistrz Malicki nie traci klasy, nie wprowadza polityki, codziennie ćwiczy palce i niezmiennie bawi publiczność w kraju i za granicą.

Podczas urodzinowego koncertu wystąpi także Anita Rywalska-Sosnowska (sopran), absolwentka Wydziału Wychowania Artystycznego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, a także Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, w klasie śpiewu solowego prof. dr hab. Wiesławy Maliszewskiej. Artystka ma w swoim repertuarze utwory Franza Schuberta, Francisa Poulenca oraz Roberta Schumanna. Świetnie czuje się także w partiach operowych i operetkowych. Bierze ponadto udział w muzyczno-kabaretowym projekcie „Filharmonia Dowcipu”.

Kategoria:

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Twitter