Rafał Majewski

Rafał MajewskiRafal Majewski – utalentowany młody człowiek o nietuzinkowym głosie. Muzyk i aktor. Po wykonaniu utworu „A Song for You” Donny’ego Hathawaya w pierwszej edycji programu „X-Factor”, Rafał zyskał pozytywne opinie jurorów – w tym Kuby Wojewódzkiego, który określił go jako „sens tego programu”. Młody wokalista zakwalifikował się do dwudziestki faworytów pierwszej edycji show. Nagranie wideo z występem Rafała miało do tej pory ponad pół miliona odsłon na platformie YouTube.

Rafał urodził się 19 czerwca 1991 roku w Płocku. W swoim rodzinnym mieście ukończył z wynikiem celującym Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego (klasa fortepianu). Obecnie jest studentem zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim.

Talent i wyobraźnia muzyczna Rafała wielokrotnie zostały docenione przez największe osobowości polskiego i zagranicznego rynku muzycznego:

„Kiedy po raz pierwszy usłyszałem jego śpiew, pomyślałem, że to prawdziwy talent. Potem poznałem go osobiście i mogę powiedzieć jedno: Rafał Majewski to niezwykle obiecujący artysta, który pewnie już wkrótce da się poznać szerokiej publiczności. Nie tylko dlatego, że ma fascynujący głos, muzykalność i umiejętności instrumentalne, ale i dlatego, że zdaje się być prawdziwie charyzmatyczną osobowością. Trzymam kciuki. Polecam uwadze. Rafał Majewski nadchodzi“.

Stanisław Soyka, wokalista jazzowy, kompozytor

„To będzie dla mnie zaszczyt zaśpiewać z Rafałem Majewskim w duecie“.

Frank McComb, wokalista

„Jesteś absolutnie niesamowitym artystą. Zasługujesz na to, żeby być na szczycie list przebojów“.

Elizabeth Vargas, Edge Music Network

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Twitter